İmalat

Tereyağı İmalatımız:
1960 yılından bu yana, tamamen doğal yöntemlerle ürettiğimiz gıda ve süt ürünlerimizi, kalitemizden ve hijyenden taviz vermeden sofralarınıza getiriyoruz.Doğal ürünler, hijyenik ve ileri teknolojimiz kalite standardımızdır. Hayatımıza sağlık katan doğal tereyağını imalathanemizde hiçbir kimyasal kullanmadan ve lezzetini koruyarak profesyonel bir kadro ile üretmekteyiz. Sağlık Bakanlığı ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın yetkilileri tarafından denetimleri yapılan üretimimizde sürekli hijyen sağlanmaktadır. Bunun yanında ileri teknolojimiz ve yüksek üretim kapasitemiz sizlere daha hızlı ulaşmamızı sağlıyor.

Üretimin ilk aşamasından tüketiciye ulaşıncaya kadar olan süreci en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önemle doğal lezzetlerimizi sofralarınıza getiriyoruz.

 

 

Hijyenik koşullarda paketlenen ürünlerimiz, soğutucu özellikli araçlarımızla seçkin market ve şarküterilere dağıtılıyor ve sizlere lezzetlerimizi ulaştırıyor.Özellikle çocuklarımızın sağlıklı yetişmesi ve gelecek nesillerimizin gürbüz sağlıklı kalması için doğal süt ve süt ürünlerinden asla vazgeçmeyin.